CAMEL GARAGE

"Prawdopodobnie najlepszy warsztat LR w Warszawie..."
  • DSC_0079wskie.jpg
  • IMG_0764wskie.jpg
  • IMG_1655wskie.jpg
  • _MG_4267wskie.jpg
  • _MG_4318wskie.jpg

NASZ ZESPÓŁ

Marcin Czernik - pasjonat marki LR, od 1996  roku związany przez przypadek na dobre i na złe z LR. Organizator wielu imprez i ekspedycji w Afryce, Azji, Ameryce Południowej i Europie. Uczestnik wielu rajdów terenowych w kraju i za granicą, instruktor w eliminacjach do Camel Trophy oraz Marlboro Adventure Team. Ma na swoim koncie wieloletnie doświadczenie związane z logistyką i organizacją projektów outdoorowych oraz kierowaniem serwisem LR. Specjalizuje się również w szeroko rozumianym doradztwie związanym ze wszystkimi sprawami dotyczącymi marki Land Rover.

Roman Witek – pasjonat marki Land Rover, jeden z najbardziej doświadczonych mechaników w Polsce związanych z Land Roverem… budowa podzespołów mechanicznych i ich działanie nie ma dla niego tajemnic, a jego kreatywność pozwala nierzadko poprawiać rozwiązania producenta. Kilkakrotnie był członkiem ekip serwisowych znanych polskich załóg rajdowych.

Łukasz Krakowiak – pasjonat marki Land Rover i klasycznej motoryzacji, od lat związany z marką Land Rover….inżynier z wykształcenia, mechanik z zamiłowania…podejmuje się najtrudniejszych wyzwań związanych elektryką i elektroniką. Niestraszne mu są również wszelkie zagadnienia związane z nadgryzionymi zębem czasu elementami blacharskimi LR.

Copyright © SERWIS SAMOCHODÓW MARKI LAND ROVER 2020 | Template by Joomla Templates

Back to top